Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Specjalista ds. komunikacji w Departamencie PR i Promocji

TAURON Polska Energia S.A.
małopolskie, Katowice
praca stacjonarna
6018 dni temu

Ogłoszenie numer: 38421, z dnia 2007-12-26

Grupa Kapitałowa Tauron Polska Energia S.A. ( do 15.11.2007 Energetyka Południe S.A.) powstała 6 grudnia 2006 roku w rezultacie konsolidacji przedsiębiorstw sektora energetycznego Polski Południowej. Obejmuje swoim działaniem 17% powierzchni kraju i jest drugim producentem energii elektrycznej w Polsce. Holding jako całość zatrudnia prawie 20 tys. osób, a wartość jego rocznej sprzedaży to ok. 12 mld zł. W niedalekiej przyszłości TAURON Polska Energia S.A. planuje wejście na Giełdę Papierów Wartościowych.

Miejsce pracy: małopolskie, Katowice

Nr Ref.: 5_12

Opis stanowiska

• Koordynacja i organizacja szkoleń wewnętrznych: audyt potrzeb, opracowanie i negocjacja oferty, monitoring przebiegu, ewaluacja wyników. • Współpraca przy organizacji i prowadzeniu eventów (w tym imprez firmowych) • Udział w tworzeniu i wdrażaniu kultury korporacyjnej, • Udział w bieżących pracach i projektach Biura Komunikacji Wewnętrznej.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe- psychologia, socjologia lub pokrewne, • Wysokie kompetencje interpersonalne, • Znajomość technik wywierania wpływu oraz metod diagnozy potrzeb rozwojowych, • Praktyczna znajomość problematyki szkoleń pracowniczych, • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze szkoleniami, psychologią społeczną, mentoringiem lub coachingiem • Znajomość języka angielskiego, • Podstawowa sprawność informatyczna

Oferujemy

• Możliwość pracy w Spółce, która będzie zarządzać jedną z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce, • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.