Specjalista ds. Komunikacji wewnętrznej

Devire

Lublin - okolice

33 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Lublin - okolice

Nr ref.: PL40732

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Specjalista ds. Komunikacji wewnętrznej

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za działania związane z komunikacją wewnętrzną w ramach dużej międzynarodowej organizacji.

Do zadań tej osoby będzie należało:

  • Redagowanie tekstów, przegotowywanie prezentacji (również w j. angielskim), prowadzenie spotkań z pracownikami , przygotowywanie materiałów (ulotek informacyjnych , plakatów itp.);
  • Organizacja różnego rodzaju wydarzeń i spotkań z pracownikami;
  • Wsparcie zespołu w innych działaniach i projektach HR.

  

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w dziale marketingu lub HR w zakresie działań związanych z komunikacją wewnątrz organizacji;
  • Mile widziane doświadczenie w radiu studenckim -prowadzeniu/ przygotowywaniu audycji , przygotowywaniu prezentacji lub przygotowywaniu konferencji; działania CSR
  • Umiejętność redagowania tekstów;
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu prezentacji / wystąpieniach dla szerszego grona odbiorców ( pracowników, zarządu)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (m.in B2)
  • Wysokie zdolności komunikacji , proaktywność i bardzo dobra organizacja pracy.

 

Oferujemy stabilną pracę w międzynarodowej organizacji i możliwość rozwoju w ramach projektów dotyczących  komunikacji i HR.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Pracownik Działu Personalnego to osoba, która wspiera organizacyjne dział zarządzania personelem - w zakresie rekrutacji, planowania szkoleń, raportów personalnych oraz innych obowiązków związanych z tworzeniem i realizacją polityki personalnej firmy. Pracownik Działu Personalnego powinien mieć minimum wykształcenie policealne o profilu administracyjnym lub ...
Praca Pracownik Działu Personalnego