Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds kontaktów z klientem

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
mazowieckie, Warszawa - Cała Polska
praca stacjonarna
4853 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Miejsce pracy: Warszawa - Cała Polska
Nr Ref.: SKK/KXB

Zadania:

    • Profesjonale reprezentowanie firmy na rynku polskim oraz zagranicznym

    • Nawiązywanie oraz podtrzymywanie pozytywnych i długofalowych kontaktów handlowych

    • Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami w zakresie usług posprzedażnych w tym serwisu, modernizacji oraz uaktualnienia

    • Współpraca z zespołem Klienta w trakcie realizacji projektów

    • Analiza potrzeb Klienta

    • Doradztwo w  zakresie wyboru  najkorzystniejszych rozwiązań

    • Przygotowanie ofert handlowych, prezentacji, raportów

    • Bieżące monitorowanie rynku

Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie o kierunku technicznych: energetyka, automatyka

    • Doświadczenia w posprzedażnej obsłudze klienta w zakresie serwisu, modernizacji i uaktualnień ( w branży technicznej )

    • Znajomość zasad działania oraz procesów zachodzących w elektrowniach i elektrociepłowniach

    • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych

    • Znajomość systemów DSC będzie mile widziana

    • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadanie

    • Nastawienie na skuteczną i twórczą realizację założonych celów

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    • Praca w profesjonalnym zespole inżynierów

    • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

    • Dodatkowe pakiety socjalne

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)