Specjalista ds. Kontroli i Nadzoru Obiektu

Terma Sp. z o.o.

Czaple k. Gdańska

22 godz. temu

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Czaple k. Gdańska

„Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest”

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając ponad 25 letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie
z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania.

Główne zadania:
  • rejestracja rzeczywistości i monitorowanie poprawności realizacji procesów produkcji poprzez dostępne narzędzia,
  • wpływanie na otaczającą rzeczywistość poprzez wskazywanie na nieprawidłowości na określonych odcinkach,
  • kreowanie nowych rozwiązań, proponowanie działań korygująco – zapobiegawczych,
  • obsługa za pomocą systemu monitoringu (telewizja CCTV),
  • zapobieganie stratom oraz zapewnienie bezpieczeństwa wewnętrznego osób i mienia, w tym podejmowanie interwencji w przypadku zagrożenia,
  • kontrola osób i pojazdów wg istniejących potrzeb,
  • kierowanie ruchem pojazdów na terenie Organizacji,
  • prowadzenie analiz i przedstawianie rekomendacji w zakresie realizowanych zadań.
Wymagania:
  • dyspozycyjność związana z wykonywaniem pracy zmianowej,
  • podstawowa obsługa komputera,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność działania pod presją czasu,
  • udokumentowane doświadczenie na ww. stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze (ponad 25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata),
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / OK System,
  • możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną.

 Dołącz do nas

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i ceniący wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@termagroup.pl lub kontakt telefoniczny: +48 607 451 901

www.termagroup.pl

Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu
Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Praca Technik Utrzymania Obiektu