Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
specjalista ds.logistyki

Hiab Sp zo.o.
mazowieckie, Jawczyce k.Warszawy
praca stacjonarna
6015 dni temu

Ogłoszenie numer: 36969, z dnia 2007-11-30

sprzedaż żurawii hydraulicznych, wind i wózków wiłowych

Miejsce pracy: mazowieckie, Jawczyce k.Warszawy

Opis stanowiska

-przyjmowanie i składanie zamówień -koordynacja i organizacja dostaw i wysyłek krajowych -nadzór nad gospodarką magazynową -wszystkie czynności obsługi logistycznej -ścisła współpraca z przedstawicielami handlowymi

Wymagania

-mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku -dobra znajośmość j.angielskiego do codziennych kontaktów z dostawcami zagranicznymi -komunikatywność, zdolność wykonywania kilku rzeczy na raz

Oferujemy

-przyjazną atmosferę pracy -możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony -zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie