Specjalista ds. Marketingu i PR

AUDIT Doradztwo Personalne

Okolice Żar

7 dni temu

 Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Żar, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Żar

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizowanie działań marketingowych, w tym z wykorzystywaniem mediów społecznościowych
  • Tworzenie i prowadzenie działań promocyjnych i wizerunkowych
  • Zarządzenie stroną internetową i pozyskiwanie leadów
  • Udział w branżowych targach krajowych i zagranicznych
  • Współpraca z działem sprzedaży w przygotowaniu oraz realizacji strategii marketingowej i opracowania kampanii sprzedażowych
  • Analiza stron internetowych firmy pod kątem pozycjonowania ich w w wyszukiwarkach Internetowych (SEO)
  • Monitoring rynku, konkurencji oraz trendów, testowanie nowości
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego w działaniach z zakresu marketingu

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w prowadzeniu przekrojowych kampanii marketingowych
  • Znajomość zagadnień z pogranicza online marketingu, komunikacji marketingowej, social marketingu
  • Znajomość MS Excel, MS Power Point i podstawowych programów graficznych na potrzeby social mediów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Kreatywność i wyczucie estetyki

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Praca Specjalista ds. Marketingu