Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

ZPHU BLACHMIX
małopolskie, Limanowa/ Kraków
praca stacjonarna
4911 dni temu

Ogłoszenie numer: 129177, z dnia 2011-01-05

Firma  BLACHMIX zajmuje się produkcją i dystrybucją maszyn do obróbki metalu na terenie całego kraju. Produkty firmy Blachmix powstają według indywidualnych potrzeb każdego Klienta.  Systematycznie rozwija ofertę o nowe produkty i usługi.

Miejsce pracy: małopolskie, Limanowa/ Kraków

Opis stanowiska

  • promowanie produktów i usług firmy
  • utrzymywanie kontaktów w dostawcami i odbiorcami
  • koordynacja działań handlowych

Wymagania

  • pomysłowość, kreatywność,
  • biegła obsługa edytorów tekstu i arkusza klakulacyjnego
  • biegła obsługa środowiska internetu
  • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych
  • mile widziana znajomość języków obcych
  • mile widziana wiedza i/lub doświadczenie z obszarze mechanicznej  obróbki metalu

Oferujemy

  • ciekawą rozwijającą pracę
  • uwowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

Wynagrodzenie

do 1000 PLN