• Copywriter - Edycja Treści na Sklepie Internetowym Allegro

    siedziba firmy: śląskie
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 500 - 5 500 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Edycja opisów produktów (proste formatowanie treści) Wystawianie produktów na Allegro; Tworzenie tytułów produktów; Informacje: Praca w pełni zdalna; Dowolność czasu pracy oraz godzin pracy; Stawka za godzinę pracy 28zł-30zł;
  • Manager Sklepu Online

    Praca.pl   Choroszcz    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie e-sklepem i obsługa platform takich jak Prestashop i Allegro; Komunikacja z klientami, zarówno poprzez telefon, jak i e-mail; Aktualizacja oraz optymalizacja oferty produktowej i opisów; Przygotowywanie aukcji online oraz realizacja strategii sprzedażowych;...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. marketingu

Classic Veneer
Łęgowo, Łęgowo, ul. Spacerowa 17
praca stacjonarna
2566 dni temu

Classic Veneer istnieje od 2010 roku. Utrzymując wysoki poziom jakości obsługi klientów zajmujemy się detaliczną i hurtową sprzedażą półproduktów do produkcji mebli czy drzwi. Trudniąc się rozpowszechnianiem okleiny modyfikowanej i naturalnej nie zamykamy się w jednym segmencie rynku, ponieważ materiał ten jest uniwersalny i może być użyty tak w produkcji masowej, jak i przy wykonywaniu niszowych rękodzieł. Cenimy nowoczesne rozwiązania i łącząc je z przepięknym wzornictwem pomagamy inspirować naszych kontrahentów.

Miejsce pracy: Łęgowo, ul. Spacerowa 17

OPIS STANOWISKA:
  • Przygotowanie materiałów reklamowych
  • Zarządzanie stroną internetową oraz sklepem internetowym
  • Tworzenie kampanii e-marketingowych (kampanie reklamowe, newslettery)
  • Prowadzenie kont w social media facebook/instagram/gplus
  • Prowadzenie sprzedaży na Allegro

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w projektowaniu gotowych do druku grafik oraz materiałów reklamowych poparte portfolio,
  • Znajomość programów graficznych Adobe Photoshop oraz Corel,
  • Znajomość systemu CMS wordpress,
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielność,
  • Gotowość do pracy stacjonarnej na pełen etat,
  • Język angielski poziom średniozaawansowany.

DODATKOWE ATUTY:

  • Znajomość platform społecznościowych (Facebook, Instagram, Gplus),
  • Znajomość systemu sprzedaży Woocommerce dla platformy Wordpress,
  • Wiedza z zakresu pozycjonowania.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Świetną, nieformalną atmosferę pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, kawa :) ),
  • Swobodę w realizacji projektów.