Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Pantos Logistics Poland sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
6289 dni temu

Ogłoszenie numer: 26230, z dnia 2007-02-07

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- przygotowanie i wdrożenie programów marketingowych - przeprowadzanie analiz i badań marketingowych - wsparcie działów logistycznych - kształtowanie wizerunku firmy na zewnątrz , działania PR

Wymagania

- doświadczenie pracy w firmie logistycznej na podobnym stanowisku - dobra znajomość języka angielskiego - doświadczenie w planowaniu i realizacji badań marketingowych - umiejętność badania rynku i rozpoznawanie potrzeb klienta

Oferujemy

Prace w młodym , dynamicznym , międzynarodowym środowisku.