Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Marketingu

Biuro Klub
mazowieckie
praca stacjonarna
6144 dni temu

Ogłoszenie numer: 31728, z dnia 2007-07-24

Biuro Klub

Hurtowa i detaliczna sprzedaż materiałów biurowych

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- przygotowanie i wdrażanie akcji promocyjnych - przygotowanie spotkań integracyjnych - opracowanie katalogów, ulotek, broszur - współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami - koordynacja działań marketingowych grupy - koordynacja zaopatrzenia w materiały reklamowe

Wymagania

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - kreatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu - umiejętność pracy w zespole - umiejętność organizacji pracy - znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie