Specjalista ds. marketingu

STEGU® Sp. z o.o.

Jełowa

6 dni temu

STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno – budowlanym, w związku
z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Jełowa

Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: marketing, pr, reklama lub nauki społeczne),
  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnych stanowiskach w dziale marketingu,
  • praktycznej znajomości social mediów (Facebook, Instagram, Linkedin, Pinterest, YouTube), w tym znajomości narzędzi do analityki,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • doświadczenia w pracy z systemami CMS, Fresh Mail,
  • umiejętności redagowania tekstów reklamowych,
  • ponadprzeciętnej kreatywności,
  • otwartości, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • rozwiniętego poczucia estetyki,
  • prawa jazdy kat. B.
Zakres obowiązków:
  • realizacja projektów marketingowych zgodnych ze strategią firmy,
  • realizacja kampanii reklamowych ATL / BTL,
  • zarządzanie i administrowanie stroną internetową,
  • koordynacja procesu promocyjnego online i offline,
  • redagowanie tekstów PR-owych oraz produktowych,
  • przygotowywanie prezentacji firmowych i materiałów promocyjnych,
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi, mediami, kontrahentami (w tym nadzór nad odpowiednim wykorzystaniem materiałów marketingowych),
  • współpraca z blogerami i influencerami,
  • współorganizowanie targów i eventów.
Oferujemy:
  • możliwość pracy w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń.

Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem  prosimy o zgłoszenie do działu personalnego chęci uczestnictwa w rekrutacji osobiście lub za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

"STEGU" Spółka z o.o.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Praca Specjalista ds. Marketingu