Specjalista ds. Obsługi Klienta - jęz. niemiecki

SITEL Polska

Śląskie

48 dni temu

Grupa Sitel składa się z wiodących w branży firm zapewniających outsourcing procesów biznesowych, marketing cyfrowy, szkolenia i zarządzanie talentami, technologie i innowacje, rozwiązania konsultingowe i analityczne.

 

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta - jęz. niemiecki

Praca zdalna

ROLA

 

Rozwiązywanie i wspieranie klientów online oraz globalna opieka nad konsumentami jednej z największych marek kosmetycznych, w tym przyjmowanie zamówień i dosprzedaż/sprzedaż produktów (oraz cross-selling), promocja produktów poprzez porady kosmetyczne online, obsługa zapytań konsumentów przez telefon i e-mail w języku niemieckim.

 

UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZENIE:
 • Język niemiecki - poziom C1
 • Język angielski - poziom B1/B2 – wykorzystanie tylko podczas szkolenia
 • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
 • Chęć przekraczania oczekiwań konsumentów
 • Umiejętność ustalania priorytetów, elastyczne podejście, umiejętność samodzielnej pracy, ale także praca zespołowa
 • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach i zadaniach
 • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
CO OFERUJEMY:
 • Umowa zlecenie na 3 miesiące (40 h / tydzień)
 • Niezbędne szkolenia
 • Pracę z domu
 • Współpracę z prestiżową i znaną na całym świecie marką kosmetyczną
 • Możliwość rozwoju w obszarze soft i selling skills
W dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182), prowadzonych przez Sitel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 7. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. "
Złożenie aplikacji oznacza zgodę aplikującego na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji zgonie z globalną polityką prywatności Sitel Worlwide Corporation (dostępnej na stronie www.sitel.com).

Poznaj

SITEL Polska

Od 2004 Sitel Polska w Warszawie aktywnie dostarcza wielojęzyczne usługi dla znanych międzynarodowych korporacji i klientów. Dzięki otwartej i szczerej współpracy, obsłudze na najwyższym światowym poziomie oraz doświadczeniu naszych pracowników nasi klienci zawsze odnoszą sukces.

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta