Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Obsługi Klienta

TIZ IMPLEMENTS Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5567 dni temu

Ogłoszenie numer: 57525, z dnia 2009-02-17

Wszystkie informacje o firmie w Posce i całej grupie dostępne na stronie: www.tiz.com.pl

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: TIZ03

Opis stanowiska

  • Realizacja planu sprzedaży w ramach współpracy z obecnymi i nowymi klientami.
  • Analiza potrzeb sprzedażowych klientów.
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu produktów.
  • Organizowanie programów promocyjno-sprzedażowych.
  • Dostarczanie materiałów sprzedażowych i marketingowych do klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Łatwość nawiązywania kontaktu.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
  • Łatwość przyswajania wiedzy i nowych umiejętności.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań, stałą pracę w rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Od 3000 do 5000 PLN miesięcznie brutto.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN