Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. planowania jakosci
TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.
Zielonka k. Warszawy
44 dni temu
Miejsce pracy: Zielonka k. Warszawy

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Zakres zadań:
  • uczestnictwo oraz zapewnienie wsparcia jakościowego w procesie tworzenia nowych produktów przy współpracy z działem RnD
  • współpraca z klientem w zakresie spełniania wymagań jakościowych (FAI, PQP,EMP)
  • koordynacja audytów prowadzonych przez klientów
  • poprawa wewnętrznych procesów związanych z podnoszeniem satysfakcji klientów
  • analiza i eliminowanie błędów wewnętrznych w firmie jak i w urządzeniach wysłanych do klientów
  • opracowywanie raportów i analiz na potrzeby klientów
  • ciągły rozwój Systemu Zarządzania Jakością
Wymagania:
  • doświadczenie w Zarządzaniu Jakością w przemyśle produkcyjnym (minimum 2 lata, preferowane elektronika, automotive)
  • znajomość normy ISO 9001:2015 , mile widziane doświadczenie w charakterze auditora
  • dobre umiejętności statystycznej analizy danych (znajomość Minitab będzie atutem)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • zdolność analitycznego myślenia, definiowania problemów i sposobów ich rozwiązania
  • samodzielność, kreatywność, i stanowczość w działaniu oraz gotowość do podejmowania decyzji
  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • znajomość SAP
Twoje Benefiity:
  • atrakcyjna, ciekawa, pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku przy produkcji generatorów, płyt PCB i szaf sterowniczych dla światowych liderów przemysłu
  • możliwość aktywnego wpływu na procesy i kształtowanie jakości
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie
  • w pełni wyposażona siłownia

Poznaj

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o. – spółka będąca częścią międzynarodowej grupy TRUMPF – światowego lidera w produkcji zaawansowanych technologicznie systemów i indywidualnych rozwiązań do zasilania procesów plazmowych, indukcyjnych i laserowych.