Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. PR

Fundacja Pomocy Dzieciom POCIECHA

Praca zdalna

80 dni temu

Ogłoszenie numer: 1978437, z dnia 2018-05-31

Fundacja Pomocy Dzieciom POCIECHA będąca ogólnopolską organizacją pożytku publicznego

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / praca zdalna

Nr Ref.: 02/2015

Opis stanowiska

  • planowanie i realizowanie działań PR fundacji (m.in. w kampaniach charytatywnych i powierzonych projektach)
  • współpraca z grafikami
  • tworzenie materiałów promocyjnych (m.in. ulotek, folderów, prezentacji multimedialnych)
  • prowadzenie baz darczyńców i wysyłek listów do darczyńców
  • zarządzanie kontem Google Grant
  • relacje z mediami (informacje prasowe, kontakt i wystąpienia w mediach)
  • komunikacja w mediach społecznościowych (FB, Google+)
  • zarządzanie tworzeniem stron www, spotów promocyjnych
  • redagowanie aktualności i artykułów o problematyce społecznej

Wymagania

  • preferowane wykształcenie z zakresu komunikacji społecznej, public relations itp.
  • mile widziana umiejętność pracy w programach graficznych oraz posiadanie wiedzy i umiejętności z zakresu marketingu internetowego (pozycjonowanie, Google Adwords, media społecznościowe)
  • dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz posiadanie prawa jazdy kategorii B i praktyka w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • zaangażowanie w ciekawe projekty fundraisingowe i społeczne
  • możliwość współpracy z agencjami reklamowymi
  • możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój naszej fundacji

Oferta skierowana jest również do Kandydatów/-ek z orzeczoną niepełnosprawnością.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Public Relations

Specjalista ds. Public Relations to osoba odpowiedzialna za opracowywanie i realizację strategii w zakresie wizerunku rynkowego przedsiębiorstwa. Zakres zadań specjalisty PR obejmuje wiele dziedzin. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie działań z zakresu media relations, tworzenie i aktualizacja baz mediów i klientów firmy, budowanie i utrzymywanie stałych relacji z dziennikarzami, ...
Specjalista ds. Public Relations Praca Specjalista ds. Public Relations

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (683)
Wałbrzych (42)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (114)
Toruń (72)
Lubelskie:
Lublin (95)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (688)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1518)
Radom (55)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (109)
Nysa (6)