Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Specjalista ds. Produktu / Handlowiec

Kolbud Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
3506 dni temu

Ogłoszenie numer: 540425, z dnia 2014-10-10

Kolbud sp. z o.o. - wiodący dostawca systemów bramowych  i techniki przeładunkowej w związku z przyjętą strategią rozwoju na terenie kraju, zatrudni pracownika z Bydgoszczy i okolic na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż urządzeń techniki bramowej i przeładunków z oferty firmy na terenie Polski (kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie).  Więcej na www.kolbud.pl

Do głównych obowiązków należeć będzie:

  • Osiąganie założonych planów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie dobrych relacji posprzedażowych
  • Raportowanie pracy/ prowadzenie dokumentacji prac

Wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Otwartość, komunikatywność
  • Samodzielność, inicjatywa i samodyscyplina w działaniu

Oferujemy

  • Stabilne warunki współpracy
  • Wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy