Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. Przygotowania Produkcji/ Planista Produkcji
MFO S.A
Kożuszki-Parcel (pow. sochaczewski)
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
23 dni temu

MFO S.A. to największy na rynku polskim oraz liczący się w Europie i na świecie producent profili stalowych. Dzięki dobrze wykwalifikowanemu zespołowi pracowników skutecznie wdrażamy nowoczesne technologie i wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kożuszki-Parcel (pow. sochaczewski)
Twój zakres obowiązków:
  • Planowanie pracy maszyn z uwzględnieniem czynników zmiennych
  • Raportowanie planu produkcyjnego, % realizacji założeń planistycznych
  • Przygotowanie zleceń produkcyjnych dla działu Realizacji Produkcji
  • Estymowanie planów produkcyjnych
  • Bieżące dostosowanie planu produkcji do potrzeb operacyjnych
Nasze wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w planowaniu produkcji lub 5-letnie w planowaniu i zarządzaniu zapasem
  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności planowania, myślenia analitycznego i nieschematycznego łączenia wielu zmiennych w procesie planowania
  • Dobra organizacja czasu i systematyki pracy
  • Dbałość o szczegóły i dokładność
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu planowania
  • Dobra, praktyczna znajomość programu Excel
To oferujemy:
  • Praca I zmianowa w godzinach 8-16
  • Konkurencyjne wynagrodzenie & pakiet benefitów
  • Bieżąca współpraca z Kierownictwem Pionu Produkcji
  • Pomocny i nastawiony na współpracę zespół Planowania Produkcji
  • Szansa rozwoju zawodowego w wiodącej firmie z branży stalowej, notowanej na parkiecie głównym GPW
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie za pomocą przycisku aplikuj oraz zawarcie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko przez MFO S.A. z siedzibą w Kożuszkach Parcel 70a, 96-500 Sochaczew."  W przypadku chęci pozostawienia aplikacji na potrzeby przyszłych procesów, prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli (opcjonalnie): „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”

Poznaj

MFO S.A

MFO S.A. to największy na rynku polskim oraz liczący się w Europie i na świecie producent profili stalowych. Dzięki dobrze wykwalifikowanemu zespołowi pracowników od lat skutecznie wdrażamy nowoczesne technologie i staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów.