Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. reklam AdWords i marketingu e-commerce

KrakVet.pl sp. z o.o

Kokotów koło Krakowa

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 1993688, z dnia 2018-06-14

Sklep internetowy Krakvet.pl w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kokotów koło Krakowa

Opis stanowiska

Oczekujemy od Ciebie:

  • planowania i realizacji kampanii AdWords
  • opracowywania planów marketingowych oraz realizacji i weryfikacji jakości materiałów i działań reklamowych
  • współpracy przy wdrażaniu nowych produktów
  • przeprowadzania badań konsumenckich oraz analiza trendów rynkowych
  • umiejętności organizacji konferencji, imprez firmowych, eventów
  • umiejętności pisania ciekawych tekstów na potrzeby zoologicznego sklepu internetowego – treści angażujących odbiorcę
  • redagowania tekstów, tworzenia sloganów i komunikatów reklamowych
  • edycji treści w CMS na stronach www
  • prowadzenia rozmów i komunikacji mailowej z partnerami działań

Wymagania

Jeśli więc:

  • masz min. roczne doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
  • posiadasz praktyczną znajomość zagadnień z zakresu Google AdWords, Google Analytics, reklam CPC
  • posiadasz umiejętność weryfikacji wyników prowadzonych działań marketingowych oraz interpretacji uzyskanych danych
  • radzisz sobie z WordPressem (publikacja artykułu nie ma dla Ciebie tajemnic)
  • cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz chęć samokształcenia nie są Ci obce
  • doskonale znasz zasady stylistyczne i ortograficzne języka polskiego
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • lubisz pisać, a Twoja elokwencja wzbudza sympatię
  • umiesz posługiwać się jednym z pakietów biurowych: MS Office, Libre Office lub Open Office
  • Twoja kultura osobista jest bez zarzutu
  • masz serce dla zwierząt...

...to jest duża szansa, że podczas rozmowy rekrutacyjnej przekonasz nas do siebie.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
  • ciekawą pracę w sympatycznym zespole specjalistów i twórczą atmosferę
  • ciągły rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach branżowych
  • własny kąt do pracy w naszym biurze (w Kokotowie pod Krakowem)
  • dofinansowanie karty OK System
  • dostęp do branżowych magazynów i czasopism
  • możliwość zabrania do pracy swojego zwierzaka
  • co piątek "łakocie i witaminy" ;)

Nie czekaj! Aplikuj już dziś!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza
poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o
zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu
rekrutacyjnym."

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach
rekrutacyjnych organizowanych przez Krakvet.pl sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach
rekrutacyjnych" (opcjonalnie).

Informujemy,że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Krakvet.pl sp. z
o.o.., z siedzibą w Kokotw 703, 32-002 Węgrzce Wielkie

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku
prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹
Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6
ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani
danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. e-marketingu

Specjalista ds. e-marketingu jest odpowiedzialny za wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych firmy w sieci. Zajmuje się on również tworzeniem kampanii reklamowych oraz badaniem efektywności podejmowanych działań. Często zajmuje się on również tworzeniem newsletterów oraz mailingów. Do jego zadań należy śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie nowych rozwiązań. ...
Specjalista ds. e-marketingu Praca Specjalista ds. e-marketingu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest KrakVet.pl sp. z o.o.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (689)
Wałbrzych (46)
Legnica (63)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (131)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (869)
Tarnów (28)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1790)
Radom (58)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)