Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. rekrutacji

POLOmarket Sp. z o.o.

Dolnośląskie

793 dni temu

POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 7.100 osobom.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Nr Ref.: SR/02/16/dolnośląskie

Zadania:
  • realizacja oraz koordynacja projektów rekrutacyjnych załóg sklepów, w ramach wyznaczonego obszaru Polski,

  • przeprowadzanie spotkań i rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami oraz weryfikacja ich umiejętności i doświadczenia,

  • wsparcie merytoryczne kadry zarządzającej, z zakresu rekrutacji i selekcji kandydatów,

  • tworzenie ofert pracy oraz ich publikacja, współpraca z instytucjami wspierającymi proces rekrutacji,

  • aktywne poszerzanie źródeł pozyskiwania kandydatów,

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów.

Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych,

  • wykształcenie wyższe, kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia lub pokrewne,

  • praktyczna znajomość procesów oraz narzędzi rekrutacyjnych,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy w terenie i częstych podróży służbowych,

  • nastawienie na realizację celu, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:
  • samodzielną pracę, stwarzającą możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • wsparcie oraz niezbędne narzędzia przy wykonywaniu obowiązków,

  • samochód służbowy.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest firma POLOmarket Sp. z o.o., z siedzibą w Giebni 20, 88-170 Pakość. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Poznaj

Podstawą sukcesów POLOmarketu są nasi pracownicy.

Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. W naszej sieci sklepów panuje przekonanie, że pracownicy stanowią cenny kapitał, którego wartość powinno się systematycznie podnosić, inwestując w niego poprzez system szkoleń i inne formy doskonalenia zawodowego.
Osoba podejmująca pracę w POLOmarkecie ma możliwość poznania najwyższych standardów pracy w sieci handlowej, udoskonalenia swoich umiejętności oraz zdobycia cennych doświadczeń.

Dziś zatrudniamy ponad 7 100 osób na terenie całej Polski i tym samym jesteśmy jednym z największych pracodawców w kraju.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji