Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Rozliczania Produkcji

Punto Pruszyński Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5255 dni temu

Ogłoszenie numer: 86595, z dnia 2010-01-27

Zajmujemy się produkcją profili i akcesoriów do montażu płyt gipsowo - kartonowych oraz aluminiowych i stalowych sufitów podwieszanych i okładzin elewacyjnych.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- rozliczanie surowców do produkcji - kontrola zużycia surowców do produkcji - sprawdzanie i weryfikacja pracowniczych kart pracy - raportowanie wyników do kadry zarządzającej

Wymagania

- udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość programów księgowo rozliczeniowych - mile widziana znajomość programu Optima - umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- dobre warunki pracy - możliwość rozwoju zawodowego - ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie