Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Rozwoju Sieci

Netto Sp. z o.o.

Małopolskie

130 dni temu

Netto to firma, którą wyróżnia wyjątkowe podejście do wartości takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność. Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy, stawiamy na partnerstwo, wzajemną życzliwość i otwartą komunikację. W naszej firmie obowiązuje zasada otwartych drzwi, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”, nie tworzymy podziałów na „dyrektorów i całą resztę”. W Netto jesteśmy ze sobą na dobre i złe, dzieląc wspólne radości, świętując sukcesy i niosąc pomoc w trudnych momentach. Nasi pracownicy tworzą zgrane zespoły, w których humor, uśmiech, pasja i zaangażowanie są codziennością. Cenisz to samo? Chcesz pracować z fajnymi ludźmi? Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Bogaty pakiet benefitów,
  • Ciekawe zadania dla osób poszukujących wyzwań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie akwizycji nieruchomości pod nowe inwestycje,
  • Bieżącą analizę rynku nieruchomości,
  • Aktualizację posiadanych baz danych,
  • Przedstawianie propozycji lokalizacji nowych obiektów,
  • Ocenę szans realizacji projektów,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z właścicielami nieruchomości,
  • Pilotowanie procesu zawierania ostatecznych umów kupna/dzierżawy terenu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Potwierdzone doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości komercyjnych,
  • Znajomość prawa budowlanego, prawa o zagospodarowaniu przestrzennym i prawa administracyjnego w odniesieniu do procesów inwestycyjnych,
  • Znajomość zasad planowania przestrzennego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Samodzielność i dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Miejsce zamieszkania na terenie województwa w którym kandydat będzie wykonywał pracę.
Administratorem danych osobowych jest firma Netto Sp. z o.o. z siedzibą w Motańcu 30, 73-108 Kobylanka. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na stanowisko na które przesyłają Państwo swoje aplikacje.

Poznaj

Netto - sieć osiedlowych sklepów spożywczych z łatwym dostępem do produktów pierwszej potrzeby po niskich cenach. Jesteśmy firmą z duńskim kapitałem, działającą w Polsce od 1995 roku. Posiadamy własne nowoczesne Centra Logistyczne koło Szczecina, Wrocławia i Starogardu Gdańskiego oraz ponad 360 sklepów, zlokalizowanych w regionach północnych, zachodnich i południowych. Co roku otwieramy nowe placówki, a taki rozwój stwarza szanse zawodowe naszym obecnym i przyszłym pracownikom.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości to osoba, która zajmuje się pozyskiwaniem nieruchomości dla potrzeb firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza rynku nieruchomości na wybranym terenie, wyszukiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów i budynków na wybranym terenie, negocjowanie cen zakupu nieruchomości, dopełnienie prawnych aspektów zakupu nieruchomości, ...
Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości Praca Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (744)
Wałbrzych (50)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (157)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (207)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (782)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (1777)
Radom (148)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (169)
Nysa (64)