Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Serwisu Obrabiarek CNC

TBS Consulting

100 dni temu

Dla międzynarodowego producenta rozwiązań z obszaru technologii do obróbki metali poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie instalacji oraz serwisu maszyn do obróbki skrawaniem.
  • Diagnostyka wymienionych maszyn pod kątem mechanicznym.
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów.
Wymagania:
  • Doświadczenie związane z pracą jako Serwisant maszyn CNC, Mechanik lub Inżynier Mechanik.
  • Wykształcenie średnie-techniczne, mile widziane wyższe-techniczne.
  • Gotowość do pracy mobilnej w powierzonym regionie.
  • Komunikatywność i łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.
  • Prawo jazdy kat. „B".
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia w przedziale od 6500 do 8000 pln brutto pensji podstawowej.
  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Szkolenia zagraniczne.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i pracę z nowoczesnymi maszynami przemysłowymi.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy – z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych.

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (612)
Wałbrzych (43)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (122)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (116)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (846)
Tarnów (38)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1668)
Radom (64)
Płock (33)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (11)