Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Specjalista ds. serwisu

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne " Kolbud" Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5884 dni temu

Ogłoszenie numer: 42938, z dnia 2008-04-21

Dostawca systemów bramowych i techniki przeładunkowej

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za diagnostykę oraz obsługę reklamacji urządzeń oferowanych przez Kolbud, www.kolbud.com.pl, na terenie całego kraju bezpośrednio oraz poprzez sieć serwisantów, współpracując z biurami handlowymi firmy.

Wymagania

- preferowane wykształcenie wyższe techniczne, profil mechaniczny - obsługa pakietu MS Office, programu AutoCAD - mile widziana znajomość języka obcego - prawo jazdy kat. B - motywacja do pracy - otwartość, komunikatywność - samodzielność, inicjatywa i samodyscyplina w działaniu - preferowane osoby z Bydgoszczy lub bliskich okolic - dyspozycyjność - aplikacje prosimy tytułować "Specjalista serwis"

Oferujemy

- stabilne warunki pracy - narzedzia pracy: tel. komórkowy, laptop - szkolenia