Specjalista ds. Sieci BIO SERVICE
Grupa Inter Cars
Cząstków Mazowiecki
specjalista (mid)
umowa o pracę
4 dni temu

Inter Cars SA, w ramach projektu 'Bio Service', zajmuje się kompleksowym odbiorem odpadów warsztatowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oferta skierowana jest do warsztatów zrzeszonych w sieciach warsztatowych Inter Cars oraz w innych sieciach, a także do warsztatów niezależnych.

 

Oferujemy odpowiedzialną i samodzielną pracę z możliwością wdrażania własnych pomysłów, rozwiązań, działań na stanowisku:

Specjalista ds. Sieci BIO SERVICE
Miejsce pracy: mazowieckie / Cząstków Mazowiecki


Osoba ta odpowiedzialna będzie za: obsługę i wdrożenie elektronicznego programu do obsługi odbioru odpadów warsztatowych, wybór i tworzenie narzędzi w komunikacji z klientem, operatorem logistycznym, realizacja działań koordynowania odbiorów odpadów, rozliczania ich, koordynacja produkcji materiałów promocyjnych i informacyjnych związanych z projektem, kontakty z klientem wewnętrznym (działy IC, filie, PH, RMS, Sprzedawcy, Dyrektorzy Filii) oraz klientem zewnętrznym (sklepy, warsztaty specjalizujące się w naprawach pojazdów i sprzedaży części do nich oraz z firmami świadczącymi usługi na rzecz ochrony środowiska oraz firmami realizującymi inne usługi ).

 

Idealny kandydat powinien być sumienną, dobrze zorganizowaną osobą posiadającą wiedzę dotyczącą polskiego rynku motoryzacyjnego i ogólne wiedzę na temat ochrony środowiska , w szczególności znajomość oferty Inter Cars S.A. oraz wiedzę organizowania komunikacji z klientem. Ważne jest posiadanie zdolności analitycznych i umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji interpersonalnych, dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (głównie Excel).

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków, możliwość zdobycia doświadczenia, atrakcyjną pracę przyjaznym i profesjonalnym zespole, udział w interesujących projektach, możliwość realizacji własnych pomysłów!

 

 APLIKUJ 

 

 

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

Aplikuj teraz

Poznaj

Grupa Inter Cars

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.

Podobne oferty