Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. social media

Klient portalu Praca.pl

Warmińsko-mazurskie

143 dni temu

Ogłoszenie numer: 2015964, z dnia 2018-07-19

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Samodzielne budowanie i wdrażanie strategii we wszystkich kanałach social media (Facebook, Twitter, Instagram i inne)
  • Prowadzenie i moderacja profili w social mediach
  • Analiza trendów i nowych możliwości w social mediach
  • Współpraca z grafikiem przy tworzeniu materiałów graficznych na potrzeby contentu
  • Tworzenie, monitorowanie, analiza skuteczności i optymalizacja kampanii reklamowych
  • Obsługa narzędzi analitycznych i monitorujących

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
  • Strategiczne myślenie i znajomość rynku social media
  • Lekkie pióro, umiejętności pisania tekstów (artykuły, posty etc.)
  • Sprawne posługiwanie się językiem angielskim i językiem polskim
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji komunikacji w kanałach social media
  • Znajomości narzędzi wspierających np.: Brand24, Sotrender, Sentione, Socialbakers, Google Analytics, panel reklamowy Facebook, dodatkowe będą atutem
  • Umiejętność wyszukiwania informacji i identyfikacji trendów
  • Żywe zainteresowanie social mediami i e-commerce oraz doświadczenie w tym obszarze od strony prowadzenia fanpage’a oraz tworzenia reklam targetowanych
  • Charyzma, przyjemność z interakcji z ludźmi za pośrednictwem social media
  • Pasja, zaangażowanie, chęć rozwoju w social mediach
  • Dodatkowo: umiejętności tworzenia prostych grafik / infografik (mile widziane)

Oferujemy

  • Interesującą pracę w dobrze rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy ciekawych projektach
  • Praca w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • Możliwość samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy również w biurze w Chorzowie

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Social Media

Specjalista ds. Social Media prowadzi wszelkie działania, które wpływają na obecność i prestiż obsługiwanych marek w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram, itp.). Zajmuje się redagowaniem wpisów, organizacją konkursów, budowaniem interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejszym moderowaniem dyskusji i odpowiadaniem na pytania. Do ich obowiązków należy także ...
Specjalista ds. Social Media Praca Specjalista ds. Social Media

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (830)
Wałbrzych (58)
Legnica (93)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (176)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (837)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (2003)
Radom (163)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (62)