Specjalista ds. social media

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

3 dni temu

Poznaj Colorland Team! Wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją. Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa, rozwijając takie marki jak m.in.: Colorland, nPhoto, Decor Mint, czy Artibo. Serce naszego biznesu bije w Zaczerniu k. Rzeszowa, jednak chcemy być obecni w życiu ludzi na całym świecie.

Obecnie szukamy osoby, która dołączy do zespołu ARTIBO - marki, stworzonej z pasji do fotografii. Pracując w zespole ARTIBO, będziesz dbać m.in o rozwój FanPage’a marki na Facebooku https://www.facebook.com/artibolab, oraz na innych kanałach SM. Jeśli Twoje copy porywa tłumy, kreacje konwertują, a pomysły i ich realizacje sięgają poza utarte schematy, zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie
Zakres obowiązków
  • rozwijanie profilu marki w mediach społecznościowych
  • budowanie zaangażowania poprzez analizę preferencji, zachowań i nawyków komunikacyjnych,
  • publikowanie różnorodnych treści na wszystkich kanałach SM z uwzględnieniem różnic pomiędzy grupami docelowymi
  • rozwijanie kanału YT oraz Pinterest
  • współpraca z grupami na FB, fanpage’ami marek i influencerów
  • artiLive; organizacja eventów live
  • współpraca co-brandingową i influencerska
  • tworzenie idei kreatywnych do kampanii i ich realizacja
  • współpraca z grafikami, copywriterami, zespołem social ads
Poszukiwane kompetencje
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1 w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media
  • doskonała znajomość kanałów social media (FB, Instagram, YT)
  • znajomość trendów i aktualna wiedza na temat zmieniającej się rzeczywistości social media
  • umiejętność konsekwentnego tworzenia contentu w przyjętej stylistyce językowej (tożsamość językowa marki)
  • umiejętność tworzenia zróżnicowanych, interesujących materiałów social mediowych w oparciu o zasady storytellingu
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność długoterminowego planowania i organizacji pracy własnej
  • doświadczenie we współpracy z działem kreacji (copywriter/grafik/fotograf)
  • doświadczenie w moderacji kanałów społecznościowych (angażowanie/inicjowanie dialogu/wrażliwość w ocenie ryzyka konwersacji)
  • mile widziana znaj mość narzędzi dla social media managera (SentiOne, Sotrender)
  • mile widziane: doświadczenie w pracy dla marek z obszaru lifestyle poczucie estetyki/umiejętność oceny kreacji
Oferujemy
  • możliwość pracy zdalnej
  • stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku
  • pracę pełną wyzwań z ludźmi którzy lubią to co robią
  • udział w projektach, kluczowych dla rozwoju marki ARTIBO
  • możliwość rozwoju poprzez udział w warsztatach i wymianie wiedzy eksperckiej
  • dużą samodzielność w realizacji celów
  • nieformalną atmosferę pracy u partnerską relację ze współpracownikami
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych

Skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Podstawą i najmocniejszym fundamentem powodzenia firmy Cyfrowa Foto są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w produkt oraz samą idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.

Firma Cyfrowa Foto stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi, którzy niekoniecznie mają ogromne doświadczenie zawodowe, ale chcieliby pracować jako programiści, web developerzy, graficy, marketingowcy internetowi, analitycy sprzedaży, specjaliści ds. Social Media czy obsługi klienta. Zdobędą w niej zatrudnienie poligloci, chcący rozmawiać z klientami z całego świata, entuzjaści fotografii, druku cyfrowego oraz nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Swoje miejsce w działach produkcyjnych odnajdą także osoby pracowite i dokładne, mające zdolności manualne oraz wyczucie estetyczne, chcące nauczyć się prac introligatostkich oraz hand-madowych.

Specjalista ds. Social Media prowadzi wszelkie działania, które wpływają na obecność i prestiż obsługiwanych marek w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram, itp.). Zajmuje się redagowaniem wpisów, organizacją konkursów, budowaniem interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejszym moderowaniem dyskusji i odpowiadaniem na pytania. Do ich obowiązków należy także ...
Praca Specjalista ds. Social Media