Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Hotele Korona Sp. z o.o.
mazowieckie, Jachranka k. Warszawy
praca stacjonarna
5687 dni temu

Ogłoszenie numer: 51194, z dnia 2008-10-22

Hotele Korona Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się, nastawioną na jakość firmą na rynku usług hotelarsko - gastronomicznych. Nasze hotele: LORD Warszawa Okęcie i WINDSOR k/Warszawy Jachranka.

Miejsce pracy: mazowieckie, Jachranka k. Warszawy

Opis stanowiska

· sprzedaż usług hotelowych i konferencyjnych, · przygotowywanie projektów organizacji bankietów, imprez okolicznościowych lub spotkań biznesowych, · współpraca z kluczowymi klientami.

Wymagania

· Doświadczenie w sprzedaży i marketingu · Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych · Nastawienie na osiąganie wyników · Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office · Dobra znajomość języka angielskiego · Wykształcenie wyższe · Sukcesy w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów · Umiejętność analizowania rynku konkurencji

Oferujemy

· Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole · Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji · Wynagrodzenie stałe + system prowizyjny