Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - język chorwacki

HomeGlobal

Śląskie

11 dni temu

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Miejsce pracy: Warszawa lub praca zdalna

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów w kontekście różnorodnych projektów: przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień w jęz. chorwackim
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Badanie potrzeb klientów i budowanie pozytywnych relacji
  • Administrowanie logistyczną obsługą zamówień
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka chorwackiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywność, poprawność i płynność językowa
  • Swobodne posługiwanie się komputerem
  • Sumienność, odpowiedzialność, poczucie humoru

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Elastyczne godziny
  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników
  • Lokalizację w ścisłym centrum Warszawy
  • Pakiet szkoleń
  • Ścieżkę rozwoju w strukturach firmy
  • Dodatkowe benefity: opiekę medyczną lub kartę Multisport

Poznaj

BPO International

Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych to osoba, która odpowiada za realizację telefonicznej obsługi obcojęzycznych klientów firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należą: kontakt telefoniczny z klientem (w języku obcym, np. angielski, niemiecki), kontrola zamówień od klientów pod kątem formalnym, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów lub ich właściwe ...
Praca Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych