Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

STWD / BEDS.eu
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4844 dni temu

Ogłoszenie numer: 133900, z dnia 2011-02-11

Producent łóżek oraz innych wyrobów sypialnych z drewna litego. Nasze wyroby o nowoczesnym wzornictwie eksportowane są na rynek UE oraz dystrybuowane za pośrednictwem sklepu internetowego beds.eu w Polsce, Czechech oraz Słowacji.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • internetowa obsługa klienta indywidualnego (w języku polskim i angielskim obowiązkowo) - Live Chat

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa klienta/sprzedaż) minimum 1 rok
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - w mowie i piśmie
  • duża motywacja do pracy i sprzedaży (nastawienie prosprzedażowe)
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • znajmość języka: niemieckiego, słowackiego lub czeskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajmość branży e-commerce lub bardzo dobra znajmość zagadnień informatycznych będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność i komunikatywność

Oferujemy

  • nowoczesne narzędzia pracy i technologie informatyczne
  • praca na ciekawym, wymagającym stanowisku w młodym zespole
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie minimalne miesięczne + prowizja od sprzedaży