Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Sport Service
małopolskie, Kłaj, Niepołomice, Wieliczka
praca stacjonarna
2117 dni temu

Ogłoszenie numer: 2018676, z dnia 2018-07-18

Sport Service od 18 lat zajmuje się sprzedażą oraz dystrybucją odzieży, obuwia i sprzętu, sportowego. Firma działa zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Od kilku lat dynamicznie się rowija poszerzając swój asortyment i zasięg sprzedaży.

Miejsce pracy: małopolskie, Kłaj, Niepołomice, Wieliczka

Opis stanowiska

  • kompleksowe zarządzanie sprzedażą za pośrednictwem sklepu internetowego oraz platform sprzedażowych
  • tworzenie opisów produktowych
  • zarządzanie treścią na sklepie
  • realizacja strategii produktowej i marketingowej w Polsce
  • realizacja wspólnie założonych celów sprzedażowych
  • udział w projektach e-commerce
  • koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu zamawiania

Wymagania

  • doświadczenie w obszarze e-commerce
  • mile widziana znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  • komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • nienaganna dykcja i kultura osobista

Oferujemy

  • praca pn-pt, 8:00-16:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze E-Commerce
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • możliwość pełnego wdrażania własnych pomysłów
  • miła atmosferę, otwarta i nowoczesna kulturę pracy
  • szkolenia w zakresie wiedzy o produktach i obsługi Klienta
  • miejsce pracy: Kłaj k.Niepołomic