Specjalista ds. sprzedaży kategorii e-commerce

Apteki Gemini

Gdańsk

5 dni temu

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:
  • Bieżąca praca z podległą kategorią produktową – analiza oferty (asortyment, ceny, marża, dostępność, jakość i poprawność opisów produktów),
  • Analiza i kontrolowanie sprzedaży w oparciu o dostępne dane raporty,
  • Rekomendowanie i wdrażanie działań na podstawie analizy sytuacji z wykorzystaniem dostępnych narzędzi wsparcia sprzedaży (merchandising produktów na stronie, kampanie wspierające sprzedaż),
  • Udział w rozwoju apteki internetowej, aktywne poszukiwanie rozwiązań dotyczących funkcjonalności apteki internetowej,
  • Przygotowywanie raportów prezentujących skuteczność działań na stronie oraz kampanii,
  • Bieżąca współpraca z działami Zakupów i Marketingu w zakresie promocji oraz asortymentu,
  • Monitorowanie działań konkurencji i trendów w podległej kategorii
Oczekujemy:
  • Doświadczenia z pracy w obszarze e-commerce (min. 2 lata),
  • Zdolności wyciągania wniosków z danych, przekładania liczb na działanie,
  • Znajomości Google Analitycs i swobody w pracy z programem MS Excell,
  • Inicjatywy i otwartej postawy,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności ustalania priorytetów,
  • Znajomość branży farmaceutycznej i drogeryjnej będzie dodatkowym atutem
Zapewniamy:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pracę w dynamicznym środowisku
  • Korzystną lokalizację - blisko Centrum Gdańska
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość rozwoju
  • OK System
  • Udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. E-commerce
E-commerce to ogólna nazwa dla handlu elektronicznego, prowadzonego za pomocą internetu i urządzeń elektronicznych. Specjalista do spraw e-commerce to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie procesów, związanych z dystrybucją produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce. Specjalista zajmuje się wdrożeniem i obsługą systemu sprzedaży w internecie, kontrolowaniem poprawności jego funkcjonowania ...
Praca Specjalista ds. E-commerce