Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży / Lider

Kornblit & Partners Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Toruń

3 dni temu

Kornblit & Partners jest firmą doradztwa personalnego. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie – dobieramy najlepszych kandydatów, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W latach 1999 – 2018 Kornblit & Partners działał pod nazwą Krakowski Instytut Technologii.

Dziś, Kornblit & Partners, zachowując ciągłość współpracy z klientami, kontynuuje najlepsze praktyki na rynku.

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących w branży elektronicznej firm o wieloletniej tradycji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń
Opis stanowiska:
  • Aktywna i skuteczna sprzedaż produktów elektronicznych w sposób tradycyjny oraz inwestycyjny
  • Pozyskiwanie nowych klientów (w tym inwestorów) oraz dbanie o relacje z aktywnymi klientami- praca głównie w terenie B2B
  • Badanie konkurencji oraz bieżąca analiza branży elektronicznej- nowe produkty, trendy i standardy, ciekawostki
  • Zarządzanie oddziałem 2- osobowym w tym realizacja założonych celów sprzedażowych oddziału
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata, mile widziane w branży elektronicznej lub podobnej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientami, znajomość rynku będzie stanowiło dodatkowy atut
  • Znajomość systemu CRM oraz pakietu Office w stopniu dobrym
  • Prawo jazdy kat. B- gotowość do pracy w terenie
Oferujemy:
  • Atrakcyjną, samodzielną i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań z możliwością rozwoju i awansu na stanowisko Lidera Sprzedaży
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją i kulturą
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii osiąganej za wyniki wg jasnych i zrozumiałych zasad
  • Istotny udział w budowaniu marki oraz strategii sprzedażowej w firmie będącej liderem na rynku elektroniki
  • Dużą autonomię w doborze narzędzi oraz sposobie realizacji celów sprzedażowych
  • Samochód służbowy, telefon, laptop

Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie cv (bez zdjęcia) za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Prosimy o dołączenie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych: Kornblit & Partners z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 2 lok.81, 00-131 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000096031 („Administrator”) w celach niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacji, w tym na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Administratora – pracodawcom, na rzecz których Administrator prowadzi rekrutacje."

Administratorem Państwa danych jest Kornblit & Partners z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 2 lok. 81, 00-131 Warszawa.
Agencja doradztwa personalnego (nr licencji: 1825)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.search.com.pl

Poznaj

W latach 1999 – 2018 Kornblit & Partners działał pod nazwą Krakowski Instytut Technologii. Dziś, Kornblit & Partners, zachowując ciągłość współpracy z klientami, kontynuuje najlepsze praktyki na rynku. Od początku działalności z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów zarówno dla międzynarodowych koncernów, jak i dla dużych i średnich przedsiębiorstw w Polsce i za granicą.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam szybko i skutecznie wspierać potrzeby naszych klientów niezależnie od wielkości firmy i branży, w której działają. Chętnie podejmujemy się zadań trudnych i niestandardowych. Zawsze działamy rzetelnie i dyskretnie.

Nasz zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, obszerną wiedzą i znajomością rynku. Przy wyborze osoby dedykowanej do realizacji zlecenia kierujemy się nie tylko jej wiedzą i znajomością rynku, ale także doświadczeniem w rekrutacji na analogiczne stanowiska. Każdy projekt nadzorowany jest przez jednego konsultanta, który odpowiada za całokształt współpracy z klientem.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Kornblit & Partners Sp. z o.o..