Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży OZE

ARINEA Sp. z o.o.

Mazowieckie

13 dni temu

ARINEA to firma łącząca ludzi kochających wyzwania i ceniących ponad wszystko rodziną atmosferę w firmie. Jesteśmy innowacyjną przedsiębiorstwem wdrażającym nowe technologie w świecie elektrotechniki. Firma zajmuje się projektowaniem i instalacją instalacji elektrycznych, elektromobilnością i fotowoltaiką. Wierzymy, że czynimy świat lepszym. 

 

UWAGA! REKIN SPRZEDAŻY POSZUKIWANY!!!

Specjalista ds. sprzedaży OZE
Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Jeśli:
  • Działasz w branży OZE (szczególnie fotowoltaika) i masz doświadczenie poparte znakomitymi wynikami sprzedaży,
  • Sprzedajesz minimum 50 kW instalacji PV miesięcznie (wymóg konieczny, segment głównie B2C),
  • Jesteś gotowy do podjęcia współpracy od zaraz,
  • Jesteś zmotywowany do działania i nastawiony na cel,
  • Nie są Ci obce metody pozyskiwania Klientów, również D2D,
  • Tak jak my, uważasz, że najlepszym sposobem pozyskania Klientów są rekomendacje,
  • Chcesz ciągle się rozwijać i swoim Klientom oferować nie tylko fotowoltaikę, ale i pompy ciepła, magazyny energii czy stacje ładowania samochodów elektrycznych?
  • DODATKOWO: mile widziane doświadczone w branży grupy sprzedażowe :)

To znaczy, że jesteś człowiekiem, którego szukamy! Wyślij nam swoje CV, to będzie fajny wstęp do naszej pierwszej rozmowy :)

 

Oferujemy:
  • Płacimy minimum 40 000 zł netto miesięcznie,
  • Możliwe różne formy współpracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

ARINEA Sp. z o.o.

ARINEA to firma łącząca ludzi kochających wyzwania i ceniących ponad wszystko rodziną atmosferę w firmie. Jesteśmy innowacyjną przedsiębiorstwem wdrażającym nowe technologie w świecie elektrotehcniki. Firma zajmuje się projektowaniem i instalacją instalacji elektrycznych, elektromobilnością i fotowoltaiką. Wierzymy, że czynimy świat lepszym. 

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży 
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży