Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. Sprzedaży Reklam w Google

Badzwidoczny.pl s.c
pomorskie
praca stacjonarna
5176 dni temu

Ogłoszenie numer: 92613, z dnia 2010-03-17

BADZWIDOCZNY.PL jest profesjonalną firmą zajmującą się, dającym konkretne efekty, marketingiem w internecie. Wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu kampanii reklamowych w wyszukiwarkach internetowych sprawia że BADZWIDOCZNY.PL jest liderem reklamy w internecie! BADZWIDOCZNY.PL nalezy do grupy firm w skład której wchodzą min. Katalog Branży Artystycznej i Organizacji Imprez PomArt , Pomorska Agencja Artystyczna PomArt.

Miejsce pracy: pomorskie

Nr Ref.: BW/S/10

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie głównie za:
  • telefoniczną sprzedaż usług z zakresu pozycjonowania z wykorzystaniem innowacyjnej technologii

Wymagania

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • umiejętność swobodnej komunikacji
  • komunikatywność
  • przebojowość
  • optymizm
  • pogodne usposobienie
  • mile widziane doświadzenie w sprzedaży produktów i/lub usług

Oferujemy

  • niespotykanie dobrą atmosferę pracy
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość awansu
  • stałe godziny pracy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie