Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Unilink S.A.

Warszawa (Wiatraczna) / Wyszków

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 2399445, z dnia 2019-04-24

Wiodący dystrybutor ubezpieczeń w Polsce, posiadający w ofercie produkty 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych, operujący ogólnopolską siecią sprzedaży ponad 10.500 Agentów, poszukuje osób do pracy w placówkach ubezpieczeniowych na stanowisku

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa (Wiatraczna) / Wyszków

Opis stanowiska

Twoimi zadaniami będą:

  • Kompleksowa obsługa klienta
  • Zawieranie umów ubezpieczenia z klientem indywidualnym oraz z sektora małych i średnich przedsiębiorstw
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Dopasowanie produktów do oczekiwań i potrzeb klientów

Wymagania

Co będzie Ci potrzebne:

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej i skrupulatności
  • Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość sprzedaży szerokiej palety produktów ubezpieczeniowych
  • Program szkoleń początkowych oraz w trakcie pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę wraz z atrakcyjnym systemem motywacyjnym

Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...
Doradca Ubezpieczeniowy Praca Doradca Ubezpieczeniowy