Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Makurat Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Pępowo

123 dni temu

Makurat Ubezpieczenia działa na rynku od 9 lat. Co roku obsługujemy kilka tysięcy zadowolonych i powracających do nas klientów indywidualnych oraz całą gamę firm. Współpracujemy z kilkunastoma wiodącymi na naszym ryku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w zakresie wszystkich rodzajów ubezpieczeń. Ubezpieczenia oferowane przez naszą agencję powstały z myślą o zaspokajaniu indywidualnych potrzeb. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie: ubezpieczeń komunikacyjnych, osobowych, majątkowych oraz pomoc w uzyskaniu dokumentów wymaganych przy zmianie Towarzystwa

Miejsce pracy: Pępowo
Wymagania:
  • Doświadczenie pracy w obszarze sprzedaży polis ubezpieczeniowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Znajomość pakietu MS Office
Obowiązki:
  • Przygotowywanie, wystawianie oraz rejestracja w systemie dokumentów polisowych
  • Obsługa systemów wewnętrznych
  • Archiwizacja przetwarzanych dokumentów
  • Zachowywanie przyjętych procedur oraz pełne zaangażowanie w obsługę klienta
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i młodym, zaangażowanym zespole
  • Możliwość podnoszenia kompetencji
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny, ubezpieczenie na Życie)

Poznaj

Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów ...
Praca Przedstawiciel Regionalny