Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange Smart Store

Orange Polska S.A.

Gdańsk, ul. Karmelicka 1

22 dni temu

Specjalista ds. Sprzedaży
w Salonie Firmowym Orange Smart Store
Team Gdańsk,
ul. Karmelicka 1

(umowa o pracę na czas określony)

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • Sprzedaż i promowanie naszej oferty wśród Klientów odwiedzających salony Orange
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klientów
  • Kręci Cię technologia
  • Lubisz pracować z ludźmi
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową bez limitów
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Internet i telefon bez limitu
  • Nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • Pracowniczy Program Emerytalny
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży