Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Sprzedaży z możliwością awansu na stanowisko Prezesa Spółki

FMH Management und Unternehmensberatung GmbH & Co. Warentreuhand und Handels KG
mazowieckie
praca stacjonarna
4744 dni temu

Nasz klient zajmuje się dystrybucją kompleksowej technologii opracowanej przez znanych niemieckich naukowców, pozwalającej na rewolucyjną terapię pacjentów z ortopedycznymi i neurologicznymi schorzeniami.

W związku z rozwojem firmy klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży
z możliwością awansu na stanowisko Prezesa Spółki

Miejsce pracy: Polska

Zadania:
  • Sprzedaż sprzętu terapeutycznego
  • Współtworzenie strategii sprzedaży
Wymagania:
  • „Człowiek czynu", umiejętność podejmowania decyzji i oddziaływania na innych
  • Skuteczność, silna motywacja i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Gotowość do uczestnictwa w częstych podróżach służbowych i wyjazdach
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu dla najlepszych
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania uzależniony od osiąganych wyników
  • Sprzęt niezbędny do wykonywania pracy