Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Specjalista ds. sprzedaży

EuroCeras Sp. z o.o.
opolskie, Kędzierzyn-Koźle
praca stacjonarna
5113 dni temu

Ogłoszenie numer: 100141, z dnia 2010-05-21

www.euroceras.pl

Miejsce pracy: opolskie, Kędzierzyn-Koźle

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za:
  • Kontakt z partnerami handlowymi
  • Koordynację dostaw
  • Wystawianie dokumentów handlowych oraz dostaw w programie typu CMR
  • Prowadzenie statystyk

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Znajomość drugiego języka obcego mile widziana
  • Doświadczenie min 5 lat na podobnym stanowisku w średniej wielkości przedsiębiorstwie, działającym na rynkach międzynarodowych
  • Praktyczna znajomość programów typu CMR
  • Umiejętność wystawiania dokumentów dostaw oraz innych dokumentów handlowych
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Ukończone studia wyższe ekonomiczne mile widziane

Oferujemy

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w niedużym zespole
  • Dobre warunki zatrudnienia