Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Specjalista ds. sprzedaży

SL SYSTEMS Rafał Lidwin Stanisław Gąbarczyk s.c.
małopolskie, Województwo małopolskie
praca stacjonarna
4837 dni temu

Hurtownie.PL to serwis specjalizujący się w informacji handlowej dla rynku hurtowego i producentów. Dzięki nowym technologiom internetowym współpracujące firmy otrzymują narzędzia skutecznej promocji swojej oferty oraz możliwość pozyskiwania odbiorców hurtowych. Miesięcznie korzysta z niego 200 tysięcy użytkowników. Obecnie, w związku z rozwojem oferty poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Województwo małopolskie

Praca odbywać się będzie głównie na terenie Krakowa i województwa małopolskiego.

Podstawowe zadania pracownika

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami kluczowymi,
  • doradztwo w zakresie doboru usług i rozwiązań reklamowych,
  • kształtowanie strategii handlowej serwisu
Oczekiwania wobec kandydatów
  • doświadczenie na stanowisku handlowca (preferowane w portalach lub katalogach informacyjnych),
  • doświadczenie w sprzedaży usług/reklamy internetowej,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji
  • zdolność samodzielnego planowania i realizowania zadań, organizacji czasu pracy,
  • sumienność, terminowość i odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do kilkudniowych wyjazdów handlowych,
Oferujemy
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość uczestniczenia w kształtowaniu i budowie projektu.