Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Sprzedaży

Cezar Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4852 dni temu
Cezar_top.jpg

Integrator Systemów Komputerowych,Microsoft GOLD Certified Partner, HP Prefered Partner, IBM Business Partner

Poszukujemy na stanowisko:

Zadania:
  • Rozwijanie sprzedaży i współpracy z Klientami.
  • Pozyskiwanie nowych partnerów.
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych.
  • Uczestniczenie w przetargach i negocjacjach handlowych.
  • Realizacja projektów.
Wymagania:
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym.
  • Znajomość branży IT.
  • Doświadczenie i sukcesy w pozyskiwaniu i utrzymaniu dobrych relacji z Klientami.
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych i przetargowych.
  • Preferowane wyższe wykształcenie.
  • Znajomowść języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w renomowanej firmie.
  • Certyfikowane szkolenia.
  • Szybki rozwój i podnoszenie kwalifikacji

Cezar_bottom.jpg