Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Specjalista ds. Sprzedaży

Składy Budowlane Samwo sp. z o. o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
6311 dni temu

Ogłoszenie numer: 26542, z dnia 2007-02-16

Handel i dystrybucja materiałów budowlanych.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

bieżąca obsługa klientów, realizacja zamówień klientów, organizacja logistyczna dostaw, monitorowanie realizacji zamówień i dostaw, wystawianie faktur, ścisła współpraca z Działem Handlowym firmy.

Wymagania

dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, wykształcenie min. średnie, wiek do 35 lat, umiejętność budowania trwałych relacji z klientami, znajomość obsługi komputera (Word, Excel), kreatywność, inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

umowa o pracę, wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowania, pracę w klimatyzowanych pomieszczeniach, dojazd do pracy z Ronda Grunwaldzkiego.