Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. sprzedaży

CUBE GROUP S.A.
mazowieckie
praca stacjonarna
5633 dni temu

Ogłoszenie numer: 54035, z dnia 2008-12-23

Specjalistyczna agencja działająca w obszarze marketingu w wyszukiwarkach internetowych oraz szeroko rozumianego performance marketingu, lider polskiego rynku usług SEM/SEO

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • sprzedaż i promocja oferowanych przez firmę usług i produktów
  • budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • negocjacje kontraktów
  • Wymagania

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zdolności negocjacyjne i organizacyjne
  • samodzielność
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość j.angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  • szerokie możliwości profesjonalnego rozwoju
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • atrakcyjne warunki finansowe