Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Specjalista ds. sprzedaży

PNIEMET
małopolskie
praca stacjonarna
5168 dni temu

Ogłoszenie numer: 94246, z dnia 2010-04-08

PNIEMET

www.pniemet.pl Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się kompleksową obróbką metali i produkcją części zamiennych do LKT, Ł-34, Star 200, urządzeń wykorzystywanych w przemyśle maszynowym, samochodowym, rolniczym, drzewnym, papierniczym, leśnym, chemicznym, górniczym oraz wykonujemy usługi w zakresie napraw i regeneracji przekładni zębatych i ślimakowych. Firma Pniemet specjalizuje się w produkcji kół zębatych (wszystkie rodzaje) i innych elementów uzębionych, takich jak mechanizmy różnicowe, elementy skrzyni biegów oraz mostów napędowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Zadaniem wybranego kandydata będzie pozyskiwanie zamówień i poszukiwanie nowych klientów na rynku polskim i zagranicznym.

Wymagania

  • Doświadczenie i znajomość rynku
  • Preferowane wykształcenie techniczne
  • Znajomość języków obcych

Oferujemy

  • Praca dodatkowa
  • Prowizja
  • Szkolenie wstępne
  • Materiały reklamowe
  • Inne