Specjalista ds. Technicznych

Bydgoscy Zarządcy Nieruchomości Sp. z o.o.

Bydgoszcz

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 3235422, z dnia 2020-03-26

Firma działająca w branży zarządzania nieruchomościami.

Lokalny lider. Na rynku od 15 lat.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

Do zadań należy techniczna obsługa nieruchomości mieszkaniowych, w szczególności: nadzór nad robotami remontowymi oraz przeglądami technicznymi, diagnozowanie usterek i awarii technicznych oraz nadzór nad ich usuwaniem, prowadzenie KOB.

Wymagania

  • Wykształcenia średniego lub wyższego budowlanego
  • Dyspozycyjności czasowej
  • Doskonałej organizacji pracy własnej
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze budownictwa mieszkaniowego
  • Posiadanie uprawnień budowlanych nie jest wymagane ale będzie stanowiło dodatkowy atut

Oferujemy

  • Pracę w firmie o bardzo stabilnej pozycji na rynku
  • Pomoc we wdrożeniu w zakres obowiązków
  • Umowę o pracę
  • Samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o nie załączanie listów motywacyjnych.

Poznaj

BYDGOSCY ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI SP Z O O

Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Praca Specjalista ds. technicznych