Specjalista ds. technicznych
ROTOR-VENT SP ZOO
Pruszcz Gdański
33 dni temu

Ogłoszenie numer: 4588461, z dnia 2021-05-14

W Rotor – Vent Sp. z o. o. projektujemy i konstruujemy kompaktowe centrale wentylacyjne oraz wymienniki ciepła typu powietrze – powietrze.

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

  • Wykonywanie rysunków technicznych oraz złożeniowych w oprogramowaniu 2D,
  • Dobór materiałów oraz określanie ich zapotrzebowania,
  • Tworzenie arkuszy kalkulacyjnych dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Zaawansowana znajomość Excel (mile widziana znajomość VBA)
  • Mile widziane doświadczenie w branży HVAC,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz wykształcenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w unikatowych projektach.

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN