Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu RUS / UKR

    Norma Machinery   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Komunikacja z klientami w jęz. UKR/RUS; Tworzenie ofert w języku rosyjskim; Zamieszczanie ofert handlowych na rosyjskojęzycznych portalach ogłoszeniowych; Aktywne wyszukiwanie firm i nawiązywanie długofalowej współpracy; Podstawowa obróbka zdjęć oraz aktualizacja stron internetowych;...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Trade Marketingu

Canpol Sp. z o. o. SKA
mazowieckie, Żabia Wola, 20 km. od Warszawy
praca stacjonarna
2799 dni temu

Ogłoszenie numer: 1296245, z dnia 2016-09-19

Firma Canpol jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od dwudziestu pięciu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa. Firma Canpol jest właścicielem dwóch marek z branży dziecięcej Canpol babies i LOVI.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową struktur, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Żabia Wola, 20 km. od Warszawy

Opis stanowiska

  • Uczestnictwo w opracowaniu, realizacji i wdrażaniu działań promocyjnych ogólnopolskich i lokalnych
  • Koordynacja procesu przygotowania, zamawiania i dystrybucji materiałów promocyjnych, reklamowych, POS
  • Przygotowywanie  raportów i zestawień dotyczących wyników akcji promocyjnych
  • Bieżąca komunikacja z Działem Sprzedaży
  • Prowadzenie samodzielnych projektów
  • Administracja działu Trade Marketingu

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w Trade Marketingu
  • Praktyczna znajomość narzędzi trade marketingowych
  • Nastawienie na rozwój zawodowy  i zdobywanie nowych doświadczeń
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność ustalania priorytetów i prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Otwartość na nowe sytuacje, szukanie rozwiązań i wykorzystywanie możliwości rynku
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Umiejętność analizowania liczb i wyciągania wniosków
  • Znajomość Power Point, Excel
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę dla marki o silnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia