Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. transportowych i celnych

DACPOL Sp. z o.o.

Mazowieckie

9 dni temu

Firma handlowa, działająca od ponad 25 lat na rynku polskim oraz Europy Środkowej i Wschodniej, reprezentująca ponad stu producentów podzespołów do energoelektroniki, elektroniki, automatyki przemysłowej oraz urządzeń i wyposażenia warsztatowego.

Zadania:

  • Sporządzanie dokumentacji celnej i transportowej
  • Reprezentowanie firmy przed organami celnymi
  • Wystawianie zleceń eksportowych i importowych w aplikacjach DHL, TNT, DPD
  • Dokonywanie odpraw celnych- eksport, import, dowóz i odbiór towarów z Urzędów Celnych
  • Współpraca z organami celnymi- koordynacja odpraw celnych, tłumaczenie faktur, weryfikacja dokumentów
  • Współpraca z firmami kurierskimi i spedycyjnymi
  • Przygotowywanie i administrowanie dokumentami magazynowymi
  • Współpraca z innymi działami oraz doradztwo w zakresie stosowania procedur celnych i optymalizacji transportu
  • Koordynacja i kontakt z działem logistyki

Wymagania:

  • Doświadczenie w reprezentowaniu firmy przed organami celnymi lub na stanowisku Agenta celnego
  • Znajomość obsługi programów do generowania zgłoszeń celnych (HUZAR)
  • Znajomość przepisów, procedur i dokumentacji celnej,
  • Prawo jazdy kat. B (umiejętność prowadzenia auta dostawczego do 3,5t)
  • Mile widziane Prawo jazdy kat. C (z kwalifikacjami na przewóz towarów)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Dobre warunki finansowe i warunki pracy
  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze.
  • Możliwość korzystania z mieszkania służbowego
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Firma handlowa, działająca od 25 lat na rynku polskim oraz Europy Środkowej i Wschodniej, reprezentująca ponad stu producentów podzespołów do energoelektroniki, elektroniki, automatyki przemysłowej oraz urządzeń i wyposażenia warsztatowego.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontaktów z Urzędem Celnym

Specjalista do spraw kontaktów z urzędem celnym jest osobą, która organizuje i realizuje całokształt procesów, związanych z systemem rozliczeń z urzędami celnymi. W celu realizacji tych zadań, specjalista utrzymuje stały kontakt z urzędami i agencjami celnymi, na bieżąco przygotowując niezbędną dokumentację. Osoba obsadzona na tym stanowisku nadzoruje działania jednostek zajmujących się transportem produktów ...
Specjalista ds. Kontaktów z Urzędem Celnym Praca Specjalista ds. Kontaktów z Urzędem Celnym