Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds.Umów

P.U.-P. " Kolbud" Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5977 dni temu

Ogłoszenie numer: 39426, z dnia 2008-02-01

Dostawca systemów bramowych i techniki przeładunkowej

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

- realizacja zamówień wpływających do firmy - prowadzenie negocjacji handlowych - składanie zamówień do dostawców - przygotowywanie ofert handlowych - przygotowywanie dokumentacji odbiorowej - fakturowanie oraz wstępna windykacja

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie techniczne - samodzielność i dobra organizacja pracy - prawo jazdy kat. B - umiejętność czytania rysunków technicznych - znajomość pakietu MS Office - dobra orientacja w dziedzinie informatyki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- pracę w młodym, dynamicznym zespole - przyjazną atmosferę pracy - duże możliwości rozwoju i szkolenia - pracę w znanej i stabilnej firmie