Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    12 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Warsztatu i Zaopatrzenia

SUEZ Polska Sp. z o.o.
małopolskie, Kraków, Nowy Sącz
praca stacjonarna
1828 dni temu

Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Nowy Sącz
W swojej pracy będziesz odpowiadać za:
  • Przygotowywanie harmonogramów pracy zespołu mechaników, planowanie zadań w sposób zapewniający ciągłość realizowanych usług.
  • Nadzorowanie napraw i konserwacji floty należącej do Spółki.
  • Kontrola terminów oraz nadzór nad przygotowaniem przeglądów pojazdów Spółki.
  • Bieżące zamawianie, dostarczanie i prowadzenie magazynu części zamiennych.
  • Kosztorysowanie napraw, zbieranie ofert i uzgadnianie z przełożonym wydatków związanych z naprawami.
  • Zlecenie napraw na zewnątrz oraz nadzór nad ich terminową realizacją.
  • Prowadzenie dokumentacji warsztatowej.
  • Nadzór nad infrastrukturą i przeglądami urządzeń na terenie bazy Spółki.
  • Udział przy opracowaniu budżetu Spółki.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenia minimum średniego technicznego (preferowane szkoły samochodowe, mechaniczne);
  • Wiedzy z zakresu budowy pojazdów, maszyn, diagnostyki;
  • Nastawienia na realizację celów, umiejętności negocjacyjnych, radzenia sobie w sytuacjach stresowych;
  • Wysokiej komunikatywności i zdolności nawiązywania kontaktów z osobami na różnych szczeblach w organizacji;
  • Dobrej znajomości obsługi komputera oraz programów Microsoft Word, Excel, Power Point; dodatkowym atutem będzie znajomość programu MS DYNAMICS AX;
  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B; dodatkowym atutem będzie posiadanie kat. C.
Pracując z nami możesz liczyć na:
  • Możliwość pracy w Nowym Sączu lub w Krakowie;
  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy;
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę MultiSport;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś!